GenelFotoğraflar

Derneğimizden Karaçulhaspor’a Tam Destek

Antrenmanda Baklava İkramı Yapıldı

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu ve üyelerimiz sezon öncesi hazırlıklarına devam eden Karaçulhaspor’u ziyaret ederek futbolculara baklava ikram etti. Karaçulhaspor Kulübü Başkanı Mehmet Dalca ve Karaçulhaspor’un A Takım Antrenörü Hakan Kuşcu ile birlikte bazı yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Bayram Koç, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte izlediği antrenman sonrası yaptığı açıklamada Karaçulhaspor’un başarılı olması için destek olacaklarını söyledi. Başkan Bayram Koç; “Karaçulhaspor’u takip ediyoruz. Karaçulhaspor’un başarısı bölgemizde gençlerimizin spora yönlenmesi açısından oldukça önemli. Sporun özellikle futbolun sevildiği bir ülkedeyiz.  Bugün imkânlar gerçekten çok iyi. Başarılı olmak için disiplinli çalışmak yeterli. Bu sezon Karaçulhaspor’un maçlarına gelerek destek vereceğiz. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız. Ekim ayında liglerin başlayacağını öğrendik. Hepsine başarılar diliyoruz” dedi.

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği üyesi Cemil Doğramacı; “Karaçulhaspor’un her zaman yanında olduklarını,geçen yılki başarının bu yılda devam etmesi en büyük arzumuz.’ ifadelerini kullanırken  Karaçulhaspor Başkanı Mehmet Dalca; Her sezon  maddi manevi desteğini esirgemeyen Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneğine teşekkür ederken, tüm sporseverleri 30 Eylül Cuma günü yapılacak olan sezon açılışı halk konserine davet etti.  Karaçulhaspor A Takım Antrenörü Hakan Kuşcu; “Sezon öncesi hazırlık antrenmanını ziyaret edip, bu yıl elinden gelen desteği vereceklerini belirten, Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kuruluna ikram ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Spor Servisi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizi tam görüntüleyebilmek için reklam engelleyicinizden www.karaculha.com sitesini pasif hale getiriniz. Teşekkürler