Dernek

Dernek Strateji Belirledi

dernekstrateji

Geçen yıl Ocak ayında kurulan ve ilk genel kurulunu Ağustos ayında yapan Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği çalışmalarını sürdürüyor. 11 kurucu ile kurulan derneğin yönetim kurulu üye sayısı genel kurulda yediye indirildi ve başkanlığa Mesut Koç seçildi. Başkan yardımcılığına eski başkan Şah Ali Kınsız seçilirken, sekreterliğe Ali Türkmen, saymanlığa da Mehmet Emin Kızıl seçildi. Yeni dernek yönetimi en son yapılan aylık toplantı sonunda komisyonlar kurarak çalışma kararı aldı. Her komisyon başkanlığına dernek yönetim kurulu üyesi olmayan dernek üyelerinin görevlendirilmesi ve çalışmaların bu komisyonlarla daha planlı ve etkili yürütülmesi hedefleniyor. Tarım komisyonuna Ziraat Mühendisi Murat Varçin belirlenirken diğer komisyonlar içinde çalışmalar sürdürülüyor. Eğitim komisyonu, öğrenci komisyonu, esnaflar komisyonu ve sağlık komisyonu içinde çalışmalar tamamlanma aşamasında.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Koç; “Karaçulha’da sosyal, eğitim ve kültürel anlamda çalışmalar yapmak üzere bu tarz bir yapılanmaya gidilecek. Derneğimizin çalışmaları dernek merkezinde yürütülecek. Önümüzdeki günlerde geniş katılımlı bir istişare toplantısı düzenleyeceğiz.” dedi.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizi tam görüntüleyebilmek için reklam engelleyicinizden www.karaculha.com sitesini pasif hale getiriniz. Teşekkürler