Dernek

Dernekte Görev Dağılımı Yapıldı

gorevdagilimi

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu genel kurul toplantısının ardından, yeni yönetim kurulunca görev dağılımı da yapıldı. Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu asil üyeliklerine seçilen Şah Ali Kınsız, Ali Türkmen, Mehmet Emin Kızıl, Turgut Yıldırım, Mesut Koç, Neşet Değirmenci ve Arif Döşeme tarafından yapılan toplantıda görev dağılımının yapıldığı açıklandı. Derneğin yeni yönetim kurulu başkanlığına Mesut Koç seçildi. Başkan yardımcılığına eski başkan Şah Ali Kınsız seçilirken, sekreterliğe Ali Türkmen, saymanlığa da Mehmet Emin Kızıl seçildi.

Genel Kurul toplantısında; dernek Denetim Kurulu asil üyeliklerine Ali Hancı, Abdullah Boz ve Murat Varçın seçilmişti. Denetim Kurulu Başkanlığına Abdullah Boz seçildi. Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulundu ve Karaçulhalıları dernekte birlikte çalışmaya davet etti.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizi tam görüntüleyebilmek için reklam engelleyicinizden www.karaculha.com sitesini pasif hale getiriniz. Teşekkürler