DernekGenel

Karaçulha Gönüllüleri Derneğine Ziyaret

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonunda seçilen Karaçulha Gönüllüleri Derneği yeni başkan ve yönetimini ziyaret etti. Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Ali Türkmen ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette iki derneğin Karaçulha’yı ilgilendiren önemli konularda birlikte hareket etmesine gerektiğine dikkat çekildi. Başkan Ali Türkmen Karaçulha Gönüllüleri Derneği binasında gerçekleşen ziyarette başkan Halil Hancı’ya başarılar dileyerek çiçek takdim etti. Ziyaretten çok mutlu olduklarını ifade eden Karaçulha Gönüllüleri Derneği başkanı Halil Hancı 17 Nisan’da Kaykıseki’de şenlik yapacaklarını söyledi.
Ziyarete ilişkin bilgi veren Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Ali Türkmen; “Karaçulha’da dernek olarak 10. yıla girdik. Dernek olarak sınırlı imkânlar ile bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarının önemi maalesef halkımız tarafından çok bilinmiyor. Karaçulha büyük bir mahalle. Geçmişte Fethiye’nin en büyük beldesi idi. Köklü bir tarihi geçmişi var. Ancak bugüne kadar çözülememiş sorunları var. Bugün Karaçulha’nın iki derneği bir aradayız. Konuşuyoruz, çözüm üretmeye çalışıyoruz. Ayrı ayrı ve birlikte neler yapılabilir bunları konuşuyoruz. Derneğimizin de üyesi olan ve kardeş dernek olarak gördüğümüz Karaçulha Gönüllüleri Derneğimizin yeni başkanı seçilen Halil Hancı’yı tebrik ediyoruz. Yönetimi ile birlikte kendilerine başarılar diliyoruz” dedi.

derneklerbirarada2

derneklerbirarada1

derneklerbirarada3

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizi tam görüntüleyebilmek için reklam engelleyicinizden www.karaculha.com sitesini pasif hale getiriniz. Teşekkürler