DernekGenel

Karaçulhaspor’a Destek Olalım!

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği sezon öncesi hazırlıklarına devam eden Karaçulhaspor’u ziyaret ederek futbolculara baklava ikram etti. Karaçulhaspor Kulübü Başkanı Mehmet Dalca ve Karaçulhaspor’un yeni A Takım Antrenörü Kazımhan Kıvrak’ın da hazır bulunduğu ziyarette eski günler de anıldı. Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Ali Türkmen, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte izlediği antrenman sonrası yaptığı açıklamada Karaçulhaspor’un başarılı olması için destek olacaklarını söyledi. Başkan Ali Türkmen; “Karaçulhaspor’u takip ediyoruz. Karaçulhaspor’un başarısı bölgemizde gençlerimizin spora yönlenmesi açısından oldukça önemli. Sporun özellikle futbolun sevildiği bir ülkedeyiz. Gençliğimde o şartlar içinde İstanbul’a Beşiktaş maçı izlemeye gittiğimi hatırlıyorum. Bugün imkânlar gerçekten çok iyi. Başarılı olmak için disiplinli çalışmak yeterli. Bu sezon Karaçulhaspor’un maçlarına gelerek destek vereceğiz. Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız. Bu sezon için üç takımla mücadele verileceğini ve Ekim ayında liglerin başlayacağını öğrendik. Hepsine başarılar diliyoruz” dedi.

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkan yardımcısı Cemil Doğramacı antrenman sonrası futbolculara Karaçulhaspor’un geçmişten bugüne sürecini anlattı ve bugün imkânların çok daha iyi olduğunu söyledi. Doğramacı; “Karaçulhaspor’un kurulduğu dönem ile bugünkü şartlar çok değişik. Şimdi saha, top her şey var. O dönem büyük emek veren arkadaşlarımız var. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi. Karaçulhaspor Başkanı Mehmet Dalca üç ayrı takımla liglere hazırlandıklarını söyledi. Dalca; “Çok ciddi harcamalar gerektiren bir iş. Futbolcuların malzeme, yemek ve ulaşım gibi harcamalarında zaman zaman zorlanıyoruz. Destek olan esnaflarımız var. Onlara teşekkür ediyorum. Haftanın üç günü antrenman yapıyoruz. Ekim ayında müsabakalar başlayacak. Tribün desteği önemli. Karaçulhalıları maçlarımıza bekliyoruz. Maç günlerinde halkımızın yoğun katılımını sağlamak için organizasyonlar yapılabilir. Sezona başlarken kuruluştan bugüne Karaçulhaspor’da oynayan abilerimizi bir araya getirip bir gösteri maçı tertip edebiliriz. Onları bir maçta buluşturabilirsek güzel olur” dedi. Karaçulhaspor A Takım Antrenörü Kazımhan Kıvrak; “Sezon öncesi hazırlık antrenmanını ziyaret edip, bu yıl elinden gelen desteği vereceklerini belirten, Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kuruluna ikram ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

karaculhasporadestek1

karaculhasporadestek2

karaculhasporadestek3

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizi tam görüntüleyebilmek için reklam engelleyicinizden www.karaculha.com sitesini pasif hale getiriniz. Teşekkürler