DernekGenel

Piknikte Buluştuk

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu ve üyeleri piknikte buluştu. Geçtiğimiz yıl dernek başkanı seçilen Ali Türkmen’in öncülüğünde başlatılan kaynaşma pikniğinin ikincisi de Kaykıseki mevkiinde yapıldı. 8 yıldır Karaçulha’da faaliyet gösteren ve kültürel değerlere dikkat çeken çalışmalarıyla bilinen Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği piknik ile üyelerini buluşturdu. Böreklerin yenilip, sohbetlerin edildiği pikniğin önümüzdeki yıllarda da genişletilerek sürdürülmesi planlanıyor.

Piknik ile ilgili kısa bilgi veren dernek başkanı Ali Türkmen; “Yönetim kurulu üyelerimiz ile sık sık bir araya geliyoruz, ancak üyelerimiz ile yoğunluktan çok fazla buluşma imkânımız olmuyor. Geçtiğimiz hafta, üyelerimizi muhtarlarımızla yürüttüğümüz istişare çalışmaları ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptık. Bugün de piknikte ailelerimiz ile birlikte yorgunluk atıyoruz. Sakin bir ortamda sohbet ederek, güncel meseleleri değerlendiriyoruz. Derneğimiz sadece Karaçulha değil komşu mahalleleri de ilgilendiren çalışmalar yapıyor. Bölge insanımızı bu vesile ile derneğimize üye olmaya ve destek vermeye davet ediyorum” dedi. Kermes öğleden sonra başlayan yağmur ile birlikte sona erdi.

piknikdernek

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizi tam görüntüleyebilmek için reklam engelleyicinizden www.karaculha.com sitesini pasif hale getiriniz. Teşekkürler