DernekGenel

Ziyaret Geleneğimiz Sürüyor

Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği her eğitim öğretim yılı başında olduğu gibi bu yılda okulları ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. 10 yıldır Karaçulha’da kültür ve sosyal dayanışma adına faaliyetler düzenleyen derneğin Gençlik ve Spor Bakanlığına gönderdiği projenin ise kabul edilmediği öğrenildi. Dernek başkanı Ali Türkmen ve yönetim kurulu üyeleri Çalıca Şehit Sezgin Burak Cantürk İlkokulu, Karaçulha İlkokulu ve Ortaokulunu, Karaçulha Şehit Mustafa Gökdal İlkokulu ve Ortaokulunu, Mehmet Erdoğan Anadolu Lisesi, Özel Sena Anadolu Lisesi ve Karaçulha Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret etti. Çalıca Ortaokulunu da ziyaret eden dernek yönetimi yeni atanan okul müdürü Zeki Gezen’e hayırlı olsun temennisinde bulunup başarılar diledi.

Ziyaretlere ilişkin kısa bir açıklama yapan Karaçulha Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Ali Türkmen; “Karaçulha eski ve büyük bir belde iken mahalleye dönüştü. Haliyle bir çok okul ve kurum var. Karaçulha mahallemizde iki fakülte, 2 özel okul, 2 lise, 3 ortaokul ve 3 ilkokul var. İmkanlarımız ölçüsünde okullarımızı ziyaret edip idarecileriyle görüşüyoruz. Neler yapılabilir diye fikir alışverişinde bulunuyoruz. Yaklaşık altı yedi yıldır her eğitim öğretim yılı başında okullarımıza mutlaka gidiyoruz. Yeni açılan Ege Okulları var onlara da hoşgeldiniz diyeceğiz. Bu yeni eğitim öğretim yılında idarecilere, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılar diliyoruz” dedi.

.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizi tam görüntüleyebilmek için reklam engelleyicinizden www.karaculha.com sitesini pasif hale getiriniz. Teşekkürler